GAA10007
Sprague GoodmanSprague Goodman
GAA10007 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GAA10007
Producator / Marca: Sprague Goodman
Descrierea produsului CAP TRIMMER 1-10PF 250V TH
Foi de date: GAA10007.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GAA10007
Număr parc GAA10007 Producător Sprague Goodman
Descriere CAP TRIMMER 1-10PF 250V TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2594 pcs Fișa cu date GAA10007.pdf
Tensiune - evaluat 250V Dimensiune / Dimensiune 0.299" Dia (7.60mm)
Serie AIRTRIM® GAA Q @ Freq 5000 @ 100MHz
ambalare Bulk Alte nume SG4005
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Air descriere detaliata 1 ~ 10pF Trimmer Capacitor 250V Top Through Hole
Capacitate 1 ~ 10pF Tip de ajustare Top