UTS6JC12E14P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS6JC12E14P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UTS6JC12E14P
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UTS6JC12E14P
Număr parc UTS6JC12E14P Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2807 pcs Fișa cu date
Voltaj 250V terminare Solder Cup
ecranare Unshielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-14 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Finish - Serie Trim Trio® UTS Hi Seal
ambalare Bulk Alte nume SOU2103
UTS6JC12E14P-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de poziții 14 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate UL94 V-0
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 4.5A Materiale de contact Brass