SMS12RDH1
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
SMS12RDH1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMS12RDH1
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT 12POS CABLE W/SR HOOD
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMS12RDH1
Număr parc SMS12RDH1 Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT 12POS CABLE W/SR HOOD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15070 pcs Fișa cu date
Serie SMS Spațierea rândului 0.200" (5.08mm)
Pas 0.200" (5.08mm) ambalare -
Alte nume SOU1208 Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 12 Notă Contacts Not Included
Caracteristici Strain Relief Tipul de fixare Locking Ramp
descriere detaliata 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.200" (5.08mm) Tip de contact Male or Female