MS27656T25F19SL
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T25F19SL
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Foi de date: MS27656T25F19SL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T25F19SL
Număr parc MS27656T25F19SL Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 2126 pcs Fișa cu date MS27656T25F19SL.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume SMS27656T25F19SL Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection -
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -