MS27656T25B61PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T25B61PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27656T25B61PA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 918 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T25B61PA
Număr parc MS27656T25B61PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 918 pcs Fișa cu date MS27656T25B61PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL J
Shell Size - Introduceți 25-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume SMS27656T25B61PA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Ratingul curent 7.5A