MS27656T23Z21SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T23Z21SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Foi de date: MS27656T23Z21SA-LC.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T23Z21SA-LC
Număr parc MS27656T23Z21SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1029 pcs Fișa cu date MS27656T23Z21SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-21
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-42943 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 21
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Green Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount