MS27656T23F21PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T23F21PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 21C 21#16 PIN RECP
Foi de date: MS27656T23F21PA.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T23F21PA
Număr parc MS27656T23F21PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 21C 21#16 PIN RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1077 pcs Fișa cu date MS27656T23F21PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL H
Shell Size - Introduceți 23-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-42865
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27656T23F21BB
MS27656T23F21BB
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 21C 21#16 SKT RECP
In stoc: 1364 pcs
Descarca: MS27656T23F21BB.pdf
RFQ
MS27656T23F21PA-LC
MS27656T23F21PA-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT
In stoc: 1120 pcs
Descarca: MS27656T23F21PA-LC.pdf
RFQ
MS27656T23F21B
MS27656T23F21B
Descarca: MS27656T23F21B.pdf
MS27656T23F21P
MS27656T23F21P
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT 21POS WALL MNT W/PINS