MS27656T21F16SD-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T21F16SD-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Foi de date: MS27656T21F16SD-LC.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T21F16SD-LC
Număr parc MS27656T21F16SD-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1363 pcs Fișa cu date MS27656T21F16SD-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-16
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-42652 Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 16
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Cuplarea materialului piuliței, placare - Diametrul piuliței de cuplare -
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 16
Contact Formă Circular Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27656T21F16SD
MS27656T21F16SD
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
In stoc: 793 pcs
Descarca: MS27656T21F16SD.pdf
RFQ
MS27656T21F16SC-LC
MS27656T21F16SC-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
In stoc: 1389 pcs
Descarca: MS27656T21F16SC-LC.pdf
RFQ
MS27656T21F35A
MS27656T21F35A
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 79POS PNL MT
In stoc: 1027 pcs
Descarca: MS27656T21F35A.pdf
Descriere: 8LT 79C 79#22D PIN RECP
Descarca: MS27656T21F35A.pdf
Descriere: 8LT 16C 16#16 SKT RECP
In stoc: 949 pcs
Descarca: MS27656T21F16SD.pdf
MS27656T21F35AA
MS27656T21F35AA