MS27656T21B41SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T21B41SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27656T21B41SA.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T21B41SA
Număr parc MS27656T21B41SA Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1411 pcs Fișa cu date MS27656T21B41SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume SMS27656T21B41SA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab Deschiderea cablurilor -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27656T21B41S
MS27656T21B41S
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP