MS27656T19B11SD
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656T19B11SD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT 11POS WALL MNT W/SCKT
Foi de date: MS27656T19B11SD.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS27656T19B11SD
Număr parc MS27656T19B11SD Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT 11POS WALL MNT W/SCKT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 1912 pcs Fișa cu date MS27656T19B11SD.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute Environment Resistant
terminare Crimp Dimensiunea coșului - Introduceți (convertiți) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materialul Shell, Finish - Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
Starea RoHS Bulk Alte nume SMS27656T19B11SD
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 11
Tipul de montare Panel Mount, Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MS27656T19B11SD Diametru mare furnizat 19-11
Caracteristici - Descriere extinsă 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Descriere CONN RCPT 11POS WALL MNT W/SCKT Ratingul curent 13A