MS27656E15B19SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27656E15B19SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date: MS27656E15B19SA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27656E15B19SA
Număr parc MS27656E15B19SA Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 2300 pcs Fișa cu date MS27656E15B19SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 15-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume SMS27656E15B19SA
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Ratingul curent 7.5A
Materiale de contact Copper Alloy Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab Deschiderea cablurilor -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27656E15B35PA-LC
MS27656E15B35PA-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: LJT 37C 37#22D PIN RECP
In stoc: 1423 pcs
Descarca: MS27656E15B35PA-LC.pdf
RFQ
MS27656E15B35P
MS27656E15B35P
Descriere: CONN RCPT 37POS WALL MNT W/PINS