MS27508E18F28SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27508E18F28SB-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT
Foi de date:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27508E18F28SB-LC
Număr parc MS27508E18F28SB-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1115 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 18-28
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II ambalare Bulk
Alte nume 1792-41587 Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 28
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Cuplarea materialului piuliței, placare - Diametrul piuliței de cuplare -
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 16 (2), 20 (26)
Contact Formă Circular Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27508E18F30S
MS27508E18F30S
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP