MS27505E21B39PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27505E21B39PC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 740 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 740 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27505E21B39PC
Număr parc MS27505E21B39PC Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 740 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL G
Shell Size - Introduceți 21-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-41415
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Olive Green
Deschiderea cablurilor 1.112" ~ 1.116" (28.25mm ~ 28.35mm) Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27505E21B41B
MS27505E21B41B
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
In stoc: 1508 pcs
Descarca: MS27505E21B41B.pdf
RFQ
MS27505E21B39P
MS27505E21B39P
Descriere: CONN RCPT 39POS BOX MNT W/PINS
In stoc: 880 pcs
Descarca: MS27505E21B39P.pdf
RFQ
MS27505E21B39PA
MS27505E21B39PA
Descriere: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
In stoc: 1036 pcs
Descarca: MS27505E21B39PA.pdf
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
In stoc: 812 pcs
Descarca:
MS27505E21B39PC-LC
MS27505E21B39PC-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT