MS27505E15F18PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27505E15F18PC-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MS27505E15F18PC-LC
Număr parc MS27505E15F18PC-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1314 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-18
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-41323 Orientare C
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 18
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount