MS27505E15B18AA
MS27505E15B18AA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
In stoc: 1446 pcs
Descarca: MS27505E15B18AA.pdf
RFQ
MS27505E15B15SLC
MS27505E15B15SLC
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
In stoc: 1388 pcs
Descarca: MS27505E15B15SLC.pdf
RFQ
MS27505E15B15S
MS27505E15B15S
Descriere: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Descarca: MS27505E15B15S.pdf
MS27505E15B18AA
MS27505E15B18AA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 18C 18#20 PIN RECP
Descarca:
MS27505E15B18A
MS27505E15B18A
Descarca: MS27505E15B18A.pdf
MS27505E15A97S
MS27505E15A97S
Descriere: LJT 12C 8#20 4#16 SKT RECP
Descarca: MS27505E15A97S.pdf
MS27505E15B15PLC
MS27505E15B15PLC
Descriere: CONN HSG RCPT 15POS BOX MNT PINS
Descarca: MS27505E15B15PLC.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW