MS27497T24B24AA
MS27497T24B24AA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8T 24C 12#16 12#12 RECP
In stoc: 885 pcs
Descarca:
RFQ
MS27497T24B1PA
MS27497T24B1PA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: JT 128C 128#22M PIN RECP
In stoc: 752 pcs
Descarca: MS27497T24B1PA.pdf
RFQ
MS27497T24B1SA
MS27497T24B1SA
Descriere: JT 128C 128#22M SKT RECP
In stoc: 485 pcs
Descarca: MS27497T24B1SA.pdf
MS27497T24B1S
MS27497T24B1S
Descriere: CONN RCPT FMALE 128POS CRIMP
In stoc: 474 pcs
Descarca: MS27497T24B1S.pdf
MS27497T24B24P-LC
MS27497T24B24P-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
In stoc: 994 pcs
Descarca:
MS27497T24B1SLC
MS27497T24B1SLC
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 128PS PNL MT
In stoc: 1052 pcs
Descarca: MS27497T24B1SLC.pdf
MS27497T24B24P
MS27497T24B24P
In stoc: 720 pcs
Descriere: JT 24C 12#16 12#12 PIN RECP
In stoc: 681 pcs
Descarca: MS27497T24B24P.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW