MS27497T16F26SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27497T16F26SC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 26C 26#20 RECP
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 968 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 968 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27497T16F26SC
Număr parc MS27497T16F26SC Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 26C 26#20 RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 968 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL E
Shell Size - Introduceți 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
ambalare Bulk Alte nume 1792-40914
Orientare C Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy