MS27473T24F61PA
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27473T24F61PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 61C 61#20 PLUG
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 811 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27473T24F61PA
Număr parc MS27473T24F61PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 61C 61#20 PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 811 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL J
Shell Size - Introduceți 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
ambalare Bulk Alte nume 1792-40418
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy