MS27473T24B29PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27473T24B29PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 29C 29#16 PLUG
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 750 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 750 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27473T24B29PA
Număr parc MS27473T24B29PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 29C 29#16 PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 750 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL J
Shell Size - Introduceți 24-29 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
ambalare Bulk Alte nume 1792-40347
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 29 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy