MS27473T22Z55PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27473T22Z55PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 660 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 660 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27473T22Z55PA-LC
Număr parc MS27473T22Z55PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 660 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Nickel
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II ambalare Bulk
Alte nume 1792-40330 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Black Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Black Zinc Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.639" (41.63mm)