MS27473T20F39S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27473T20F39S
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 39C 37#20 2#16 PLUG
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 758 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27473T20F39S
Număr parc MS27473T20F39S Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 39C 37#20 2#16 PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 758 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL G
Shell Size - Introduceți 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
ambalare Bulk Alte nume 1792-40209
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Female Sockets Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27473T20F39SB-LC
MS27473T20F39SB-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE