MS27473T20F16SB-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27473T20F16SB-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 927 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27473T20F16SB-LC
Număr parc MS27473T20F16SB-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 927 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 20-16
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II ambalare Bulk
Alte nume 1792-40191 Orientare B
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 16
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.529" (38.83mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 16
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27473T20F16SA
MS27473T20F16SA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
In stoc: 1018 pcs
Descarca: MS27473T20F16SA.pdf
RFQ
MS27473T20F2SA
MS27473T20F2SA
Descriere: CONN PLUG FMALE 65POS GOLD CRIMP
In stoc: 464 pcs
Descarca: MS27473T20F2SA.pdf
RFQ
MS27473T20F16S
MS27473T20F16S
In stoc: 951 pcs
Descarca: MS27473T20F16S.pdf
MS27473T20F16SB
MS27473T20F16SB