MS27473T20B39PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27473T20B39PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 39C 37#20 2#16 PLUG
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 895 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 895 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27473T20B39PA
Număr parc MS27473T20B39PA Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 895 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL G
Shell Size - Introduceți 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
ambalare Bulk Alte nume 1792-40147
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy