MS27473T18B11PA
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27473T18B11PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 11C 11#16 PLUG
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS27473T18B11PA
Număr parc MS27473T18B11PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 11C 11#16 PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1062 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL F
Shell Size - Introduceți 18-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
ambalare Bulk Alte nume 1792-40025
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere - Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Plug, Male Pins Culoare Olive Drab
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27473T18A66S
MS27473T18A66S
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP
In stoc: 703 pcs
Descarca: MS27473T18A66S.pdf
RFQ
MS27473T18B11PA-LC
MS27473T18B11PA-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE