MS27473T16B26SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27473T16B26SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27473T16B26SA-LC
Număr parc MS27473T16B26SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1292 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II ambalare Bulk
Alte nume 1792-39845 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 26
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.279" (32.48mm)