MS27472T14B18P
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27472T14B18P
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8T 18C 18#20 RECP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27472T14B18P
Număr parc MS27472T14B18P Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8T 18C 18#20 RECP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1307 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL D
Shell Size - Introduceți 14-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series II
ambalare Bulk Alte nume 1792-39298
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 18 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy