MS27468T25Z61PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27468T25Z61PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 61C 61#20 PIN J/N
Foi de date: MS27468T25Z61PA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 555 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 555 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27468T25Z61PA
Număr parc MS27468T25Z61PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 61C 61#20 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 555 pcs Fișa cu date MS27468T25Z61PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL J
Shell Size - Introduceți 25-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-39175
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy