MS27468T25Z43SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27468T25Z43SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Foi de date: MS27468T25Z43SA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 607 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 607 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27468T25Z43SA-LC
Număr parc MS27468T25Z43SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 607 pcs Fișa cu date MS27468T25Z43SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-39151 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 43
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Green Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Cuplarea materialului piuliței, placare - Diametrul piuliței de cuplare -
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 16 (20), 20 (23)
Contact Formă Circular Tip conector Receptacle Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27468T25Z46SA-LC
MS27468T25Z46SA-LC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT