MS27468T25B29AA
MS27468T25B29AA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 29C 29#16 PIN J/N
In stoc: 696 pcs
Descarca: MS27468T25B29AA.pdf
RFQ
MS27468T25B24SLC
MS27468T25B24SLC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
In stoc: 825 pcs
Descarca: MS27468T25B24SLC.pdf
RFQ
MS27468T25B24SC
MS27468T25B24SC
Descriere: 8LT 24C 12#16 12#12 SKT J/N
In stoc: 493 pcs
Descarca: MS27468T25B24SC.pdf
MS27468T25B29A
MS27468T25B29A
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
In stoc: 799 pcs
Descarca: MS27468T25B29A.pdf
MS27468T25B29B
MS27468T25B29B
Descriere: 8LT 29C 29#16 SKT J/N
In stoc: 928 pcs
Descarca: MS27468T25B29B.pdf
MS27468T25B29AA
MS27468T25B29AA
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
In stoc: 5221 pcs
Descarca: MS27468T25B29AA.pdf
MS27468T25B29AC
MS27468T25B29AC
In stoc: 755 pcs
Descarca: MS27468T25B29AC.pdf
In stoc: 1180 pcs
Descarca: MS27468T25B29A.pdf
Descriere: CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT
Descarca: MS27468T25B29B.pdf
MS27468T25B24SC-LC
MS27468T25B24SC-LC
In stoc: 819 pcs
Descarca: MS27468T25B24SC-LC.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW