MS27468T21F39PB
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27468T21F39PB
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 39C 37#20 2#16 PIN J/N
Foi de date: MS27468T21F39PB.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27468T21F39PB
Număr parc MS27468T21F39PB Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 39C 37#20 2#16 PIN J/N Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1046 pcs Fișa cu date MS27468T21F39PB.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL G
Shell Size - Introduceți 21-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-38605
Orientare B Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy
Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm) Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Receptacle, Male Pins Culoare Silver
Deschiderea cablurilor - Materialul din spate, placarea -
Aplicații Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27468T21F39S
MS27468T21F39S
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN RCPT 39POS JAM NUT W/SCKT