MS27468T21B11SL
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27468T21B11SL
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Foi de date: MS27468T21B11SL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS27468T21B11SL
Număr parc MS27468T21B11SL Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 1927 pcs Fișa cu date MS27468T21B11SL.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume SMS27468T21B11SL Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 11
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection -
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -