MS27467T25F19SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T25F19SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Foi de date: MS27467T25F19SA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T25F19SA-LC
Număr parc MS27467T25F19SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1049 pcs Fișa cu date MS27467T25F19SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-37585 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 19
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.890" (48.01mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 12
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27467T25F19SA
MS27467T25F19SA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
In stoc: 1129 pcs
Descarca: MS27467T25F19SA.pdf
RFQ
MS27467T25F19SAL
MS27467T25F19SAL
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
In stoc: 1507 pcs
Descarca: MS27467T25F19SAL.pdf
RFQ
MS27467T25F19S-LC
MS27467T25F19S-LC
Descriere: 8LT 19C 19#12 SKT PLUG
Descarca: MS27467T25F19S-LC.pdf
MS27467T25F19SA-LC
MS27467T25F19SA-LC
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Descarca: MS27467T25F19SA-LC.pdf
MS27467T25F19SB
MS27467T25F19SB
Producători: Amphenol Aerospace Operations
In stoc: 547 pcs
Descarca: MS27467T25F19SB.pdf
MS27467T25F19SC
MS27467T25F19SC
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
In stoc: 894 pcs
Descarca: MS27467T25F19SC.pdf