MS27467T25B37PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T25B37PN
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 37C 37#16 PIN PLUG
Foi de date: MS27467T25B37PN.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 784 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T25B37PN
Număr parc MS27467T25B37PN Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 784 pcs Fișa cu date MS27467T25B37PN.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL J
Shell Size - Introduceți 25-37 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-37447
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy