MS27467T25B29PL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T25B29PL
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE
Foi de date: MS27467T25B29PL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T25B29PL
Număr parc MS27467T25B29PL Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG MALE 29POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 1444 pcs Fișa cu date MS27467T25B29PL.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-29
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume SMS27467T25B29PL Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 29
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection -
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Diametrul piuliței de cuplare 1.890" (48.01mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 16 Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27467T25B29PD
MS27467T25B29PD
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: MS27467T25B29PD
In stoc: 2495 pcs
Descarca: MS27467T25B29PD.pdf
RFQ
MS27467T25B29S
MS27467T25B29S
Descriere: CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
In stoc: 1167 pcs
Descarca: MS27467T25B29S.pdf
RFQ
MS27467T25B29PLC
MS27467T25B29PLC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN HSG PLUG 29POS STRGHT PINS