MS27467T23Z53SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T23Z53SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE
Foi de date: MS27467T23Z53SA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 860 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 860 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T23Z53SA-LC
Număr parc MS27467T23Z53SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 53POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 860 pcs Fișa cu date MS27467T23Z53SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-53
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-37352 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 53
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Green Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Green Zinc Cobalt Diametrul piuliței de cuplare 1.726" (43.85mm)