MS27467T23F55PA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T23F55PA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Foi de date: MS27467T23F55PA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T23F55PA-LC
Număr parc MS27467T23F55PA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1079 pcs Fișa cu date MS27467T23F55PA-LC.pdf
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-37315 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 55
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.726" (43.85mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 20
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27467T23F55P
MS27467T23F55P
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 55C 55#20 PIN PLUG
In stoc: 827 pcs
Descarca: MS27467T23F55P.pdf
RFQ
MS27467T23F55PA
MS27467T23F55PA
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
In stoc: 853 pcs
Descarca: MS27467T23F55PA.pdf
RFQ
MS27467T23F55PB-LC
MS27467T23F55PB-LC
Descriere: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
In stoc: 887 pcs
Descarca: MS27467T23F55PB-LC.pdf
In stoc: 1021 pcs
Descarca: MS27467T23F55P.pdf
In stoc: 948 pcs
Descarca: MS27467T23F55PA.pdf
MS27467T23F55P-CGCA23
MS27467T23F55P-CGCA23
Descriere: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS PIN
In stoc: 6246 pcs
Descarca: MS27467T23F55P-CGCA23.pdf
MS27467T23F55PB
MS27467T23F55PB
Producători: TE Connectivity Deutsch Connectors
Descriere: CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Descarca: MS27467T23F55PB.pdf
MS27467T23F55PALC
MS27467T23F55PALC
Descriere: CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS