MS27467T21Z16SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T21Z16SA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 16C 16#16 SKT PLUG
Foi de date: MS27467T21Z16SA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 736 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 736 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T21Z16SA
Număr parc MS27467T21Z16SA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 16C 16#16 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 736 pcs Fișa cu date MS27467T21Z16SA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL G
Shell Size - Introduceți 21-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-37163
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy