MS27467T21F41SD
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T21F41SD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 41C 41#20 SKT PLUG
Foi de date: MS27467T21F41SD.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 901 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 901 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T21F41SD
Număr parc MS27467T21F41SD Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 41C 41#20 SKT PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 901 pcs Fișa cu date MS27467T21F41SD.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL G
Shell Size - Introduceți 21-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-37123
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Ratingul curent 7.5A Materiale de contact Copper Alloy