MS27467T21F39SD-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T21F39SD-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE
Foi de date: MS27467T21F39SD-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T21F39SD-LC
Număr parc MS27467T21F39SD-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 39POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1079 pcs Fișa cu date MS27467T21F39SD-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-37100 Orientare D
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 39
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.642" (41.71mm)