MS27467T21F39PA
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T21F39PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Foi de date: MS27467T21F39PA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 959 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T21F39PA
Număr parc MS27467T21F39PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 39C 37#20 2#16 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 959 pcs Fișa cu date MS27467T21F39PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL G
Shell Size - Introduceți 21-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-37086
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C
Numărul de poziții 39 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 7.5A, 13A Materiale de contact Copper Alloy