MS27467T21B39SL
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T21B39SL
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
Foi de date: MS27467T21B39SL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T21B39SL
Număr parc MS27467T21B39SL Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 2123 pcs Fișa cu date MS27467T21B39SL.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume SMS27467T21B39SL Orientare N (Normal)
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 39
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection -
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Diametrul piuliței de cuplare 1.642" (41.71mm) Tip de contact Crimp
Dimensiunea contactului 16 (2), 20 (37) Contact Formă Circular
Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27467T21B39SBLC
MS27467T21B39SBLC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN HSG PLUG 39POS STRGHT SCKT
In stoc: 1186 pcs
Descarca: MS27467T21B39SBLC.pdf
RFQ
MS27467T21B39SLC
MS27467T21B39SLC
In stoc: 1113 pcs
Descarca: MS27467T21B39SLC.pdf
RFQ
MS27467T21B39SC
MS27467T21B39SC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP