MS27467T21B11PD
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T21B11PD
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 11C 11#12 PIN PLUG
Foi de date: MS27467T21B11PD.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 818 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T21B11PD
Număr parc MS27467T21B11PD Producător Souriau Connection Technology
cantitate valabila 818 pcs Fișa cu date MS27467T21B11PD.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL G
Shell Size - Introduceți 21-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Green Cadmium Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-36883
Orientare D Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 23A Materiale de contact Copper Alloy