MS27467T19Z11PA
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T19Z11PA
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului 8LT 11C 11#16 PIN PLUG
Foi de date: MS27467T19Z11PA.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 923 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 923 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T19Z11PA
Număr parc MS27467T19Z11PA Producător Souriau Connection Technology
Descriere 8LT 11C 11#16 PIN PLUG Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 923 pcs Fișa cu date MS27467T19Z11PA.pdf
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL F
Shell Size - Introduceți 19-11 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Black Zinc Nickel Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I
ambalare Bulk Alte nume 1792-36846
Orientare A Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C
Numărul de poziții 11 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Ratingul curent 13A Materiale de contact Copper Alloy