MS27467T19F11SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T19F11SAL
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE
Foi de date: MS27467T19F11SAL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T19F11SAL
Număr parc MS27467T19F11SAL Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLG HSG FMALE 11POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 1747 pcs Fișa cu date MS27467T19F11SAL.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 19-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume SMS27467T19F11SAL Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 11
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection -
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici Coupling Nut Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Nickel
Diametrul piuliței de cuplare 1.516" (38.51mm) Tip de contact Crimp