MS27467T15B19SA-LC
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27467T15B19SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Foi de date: MS27467T15B19SA-LC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27467T15B19SA-LC
Număr parc MS27467T15B19SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1676 pcs Fișa cu date MS27467T15B19SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 15-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-36293 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 19
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Caracteristică de montare - Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.280" (32.51mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 20
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MS27467T15B19SC
MS27467T15B19SC
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
In stoc: 2098 pcs
Descarca: MS27467T15B19SC.pdf
RFQ
MS27467T15B19SAL
MS27467T15B19SAL
Descriere: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
In stoc: 2154 pcs
Descarca: MS27467T15B19SAL.pdf
RFQ
MS27467T15B19SA-LC
MS27467T15B19SA-LC
Producători: Amphenol Aerospace Operations
Descriere: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE