MS27466T25Z43SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27466T25Z43SA-LC
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Foi de date: MS27466T25Z43SA-LC.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 856 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 856 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27466T25Z43SA-LC
Număr parc MS27466T25Z43SA-LC Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 856 pcs Fișa cu date MS27466T25Z43SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Zinc Cobalt
Serie MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume 1792-35815 Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 43
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Green Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount