| Număr parc | MS27466T25B46S | Producător | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Descriere | CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP | Condiții libere de stare / stare RoHS | Conține plumb / RoHS neconform |
| cantitate valabila | 601 pcs | Fișa cu date | MS27466T25B46S.pdf |
| Voltaj | - | terminare | Crimp |
| ecranare | - | Dimensiunea Shell, MIL | - |
| Shell Size - Introduceți | 25-46 | Shell Material | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium | Serie | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| ambalare | Bulk | Alte nume | SMS27466T25B46S |
| Orientare | N (Normal) | Temperatura de Operare | -65°C ~ 175°C |
| Numărul de poziții | 46 (44 + 2 Coax) | Tipul de montare | Panel Mount |
| Caracteristică de montare | Flange | Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Introduceți materialul | Thermoplastic | Ingress Protection | Environment Resistant |
| Caracteristici | - | Tipul de fixare | Bayonet Lock |
| descriere detaliata | 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold | Ratingul curent | 7.5A, 13A, 45A |