MS27466T23Z53BA
MS27466T23Z53BA
Producători: Souriau Connection Technology
Descriere: 8LT 53C 53#20 SKT RECP
In stoc: 1065 pcs
Descarca: MS27466T23Z53BA.pdf
RFQ
MS27466T23Z53PA
MS27466T23Z53PA
Descriere: 8LT 53C 53#20 PIN RECP
In stoc: 854 pcs
Descarca: MS27466T23Z53PA.pdf
RFQ
MS27466T23Z53A
MS27466T23Z53A
In stoc: 1169 pcs
Descarca: MS27466T23Z53A.pdf
MS27466T23Z53PA-LC
MS27466T23Z53PA-LC
Descriere: CONN RCPT HSNG MALE 53POS PNL MT
In stoc: 997 pcs
Descarca: MS27466T23Z53PA-LC.pdf
MS27466T23Z35SA
MS27466T23Z35SA
Descriere: 8LT 100C 100#22D SKT RECP
In stoc: 744 pcs
Descarca: MS27466T23Z35SA.pdf
MS27466T23Z35S
MS27466T23Z35S
In stoc: 636 pcs
Descarca: MS27466T23Z35S.pdf
MS27466T23Z53S
MS27466T23Z53S
In stoc: 641 pcs
Descarca: MS27466T23Z53S.pdf
MS27466T23Z35PA-LC
MS27466T23Z35PA-LC
Descriere: CONN RCPT HSG MALE 100POS PNL MT
In stoc: 941 pcs
Descarca: MS27466T23Z35PA-LC.pdf
MS27466T23Z53P
MS27466T23Z53P
In stoc: 910 pcs
Descarca: MS27466T23Z53P.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW