MS27466T23F53SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27466T23F53SAL
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT
Foi de date: MS27466T23F53SAL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27466T23F53SAL
Număr parc MS27466T23F53SAL Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 53POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 2293 pcs Fișa cu date MS27466T23F53SAL.pdf
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 23-53
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Nickel
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume SMS27466T23F53SAL Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 200°C Numărul de poziții 53
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Silver
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -