MS27466T21B41PAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS27466T21B41PAL
Producator / Marca: Souriau Connection Technology
Descrierea produsului CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Foi de date: MS27466T21B41PAL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS27466T21B41PAL
Număr parc MS27466T21B41PAL Producător Souriau Connection Technology
Descriere CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
cantitate valabila 1798 pcs Fișa cu date MS27466T21B41PAL.pdf
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 21-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium
Serie Military, MIL-DTL-38999 Series I ambalare Bulk
Alte nume SMS27466T21B41PAL Orientare A
Temperatura de Operare -65°C ~ 175°C Numărul de poziții 41
Notă Contacts Not Included Tipul de montare Panel Mount
Caracteristică de montare Flange Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant
Introduceți materialul Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
include - Culoarea carcasei Olive Drab
Caracteristici - Tipul de fixare Bayonet Lock
descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Cuplarea materialului piuliței, placare -